Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
