Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha8) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Last updated
id: Update terakhir

en: Download
id: Unduh

en: Edit
id: Sunting

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Plain text
id: Teks biasa

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: File directory
id: Direktori berkas
