Hospital Price Transparency (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Authored on
ast: Autoría en
