Hospital Price Transparency (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Download
is: Hala niður

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Links
is: Hlekkir

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Published
is: Birt

en: Unpublished
is: Ekki birt
