Hospital Price Transparency (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
