Hospital Price Transparency (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Teaser
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: Published
he: מפורסם

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Authored on
he: בתאריך

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: File directory
he: תיקיית קבצים
