Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
