Hotjar (4.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Settings
ast: Preferencies

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Role
ast: Rol
