Hotjar (4.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ
