Hotjar (8.x-2.0-rc3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل
