Hotjar (8.x-2.0-rc4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Settings
jv: Sétingan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Statistics
jv: Statistik

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā
