Hotjar (8.x-2.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Settings
bs: Postavke

en: Statistics
bs: Statistika

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga
