Hours Minutes Seconds Field (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: On
be: На

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Input format
be: Фармат уводу

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
