Hours Minutes Seconds Field (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: On
he: פעיל

en: Separator
he: מפריד

en: Off
he: כבוי

en: Input format
he: מבנה קלט

en: About
he: אודות

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Placeholder
he: שומר מקום
