Hours Minutes Seconds Field (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: On
ja: オン

en: Separator
ja: セパレーター

en: Off
ja: オフ

en: Input format
ja: 入力書式

en: About
ja: アバウト

en: Display format
ja: ディスプレイフォーマット

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Format: @format
ja: フォーマット: @format

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ja: 値が入力されるまで、フィールドの内側に表示される文字列。このヒントは、サンプルの値か、あるいはフォーマットの簡潔な説明であることが多いです。
