Hours Minutes Seconds Field (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Off
ro: Oprit

en: Input format
ro: Format de intrare

en: About
ro: Despre

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ro: Text ce va fi afișat în interiorul câmpului până la introducerea unei valori. Această sugestie este de obicei un exemplu sau o scurtă descriere a formatului așteptat.
