Hours Minutes Seconds Field (1.0.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: On
id: Pada

en: Separator
id: Pemisah

en: Off
id: Matikan

en: Input format
id: Format input

en: About
id: Tentang

en: Display format
id: Format tampilan

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
id: Teks yang akan ditampilkan di dalam bidang sampai sebuah nilai dimasukkan. Petunjuk ini biasanya merupakan contoh nilai atau deskripsi singkat dari format yang diharapkan.
