Hours Minutes Seconds Field (2.1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: On
oc: Activat

en: Separator
oc: Separador

en: Off
oc: Desactivat

en: Input format
oc: Format d'entrada

en: About
oc: A prepaus

en: Display format
oc: Format d'afichatge
