Hours Minutes Seconds Field (2.1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Input format
pl: Format wprowadzania

en: About
pl: O stronie

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Last Separator: '@last_separator'
pl: Ostatni separator: '@last_separator'

en: Display fragments
pl: Wyświetl fragmenty

en: Last separator
pl: Ostatni separator

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.
