Hover Card (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Roles
ar: الأدوار

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: Personalization
ar: التخصيص
