Hover Card (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Configuration
it: Configurazione

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: Installation
it: Installazione

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Personalization
it: Personalizzazione
