Hover Card (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Settings
be: Налады

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Roles
be: Ролі

en: Configuration
be: Налады

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: Personalization
be: Персаналізацыя
