Hover Card (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Roles
ca: Rols

en: Configuration
ca: Configuració

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Personalization
ca: Personalització
