Hover Card (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Settings
id: Pengaturan

en: Roles
id: Peran

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Installed
id: Terinstal

en: Installation
id: Pemasangan

en: Dependencies
id: Dependensi

en: Personalization
id: Personalisasi
