Hover Card (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Email
mn: Имэйл

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
