Hover Card (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Settings
ro: Setări

en: Email
ro: email

en: Roles
ro: Roluri

en: Configuration
ro: Configurație

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Dependencies
ro: Dependențe
