Hover Card (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Settings
ru: Настройки

en: Roles
ru: Роли

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: Installation
ru: Установка

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Personalization
ru: Персонализация
