Hover Card (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Dependencies
ta: சார்புகள்

en: Personalization
ta: தனியார் சார்பாக்கல்
