Hover Card (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Settings
uk: Налаштування

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Roles
uk: Ролі

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Installation
uk: Встановлення

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Personalization
uk: Персоналізація
