Hover Card (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Email
am: ኢሜይል

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
