Hover Card (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
