Hover Card (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Settings
es: Configuración

en: Email
es: Correo electrónico

en: Configuration
es: Configuración

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Installation
es: Instalación

en: Dependencies
es: Dependencias

en: Personalization
es: Personalización
