Hover Card (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Settings
hu: Beállítások

en: Email
hu: E-mail

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Installation
hu: Telepítés

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Personalization
hu: Személyre szabás
