Hover Card (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Settings
ja: 設定

en: Email
ja: メール

en: Roles
ja: 役割

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Installation
ja: インストール

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Personalization
ja: 個人用設定
