Hover Card (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Settings
mr: संरचना

en: Email
mr: ईमेल

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
