Hover Card (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Settings
oc: Paramètres

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Roles
oc: Ròtles

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Personalization
oc: Personalizacion
