Hover Card (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Settings
de: Einstellungen

en: Email
de: E-Mail

en: Roles
de: Rollen

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten

en: Personalization
de: Personalisierung
