Hover Card (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Roles
ka: როლები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
