Hover Card (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ
