Hover Card (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Personalization
el: Εξατομίκευση
