Hover Card (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Settings
hr: Postavke

en: Email
hr: E-pošta

en: Roles
hr: Uloge

en: Configuration
hr: Postavke

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: Personalization
hr: Personalizacija
