Hover Card (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Settings
jv: Sétingan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: Personalization
jv: Personalisasi
