Hover Card (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Settings
nl: Instellingen

en: Email
nl: E-mail

en: Roles
nl: Rollen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Installation
nl: Installatie

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Personalization
nl: Personalisatie
