Hover Card (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Roles
sq: Rolet

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar
