Hover Card (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Email
eu: Eposta

en: Roles
eu: Zereginak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: Personalization
eu: Pertsonalizazioa
