Hover Card (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Roles
nn: Roller

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Not installed
nn: Ikkje installert
