Hover Card (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Email
sk: E-mail

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Personalization
sk: Personalizácia
