Hover Card (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Roles
sl: Vloge

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno
