Hover Card (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Not installed
cy: Heb ei osod
