Hover Card (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Settings
et: Seaded

en: Email
et: E-kiri

en: Roles
et: Rollid

en: Configuration
et: Seadistus

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Personalization
et: Personaliseerimine
